Woreczki strunowe z nadrukiem - rozwiązanie reklamowe dla firm

Opublikowany przez      19/10/2020 08:08:08    Komentarze 0
Woreczki strunowe z nadrukiem - rozwiązanie reklamowe dla firm

Źródło: By User:Anonymouse197 - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=25832009

Wyjątkowe w swej prostocie, zdecydowanie znane i niezastąpione, woreczki z zamknięciem są jednym z najpopularniejszych opakowań foliowych. Niesamowicie uniwersalne, zamykane woreczki foliowe znajdą zastosowanie praktycznie w każdej gałęzi gospodarki, a ich możliwość wielokrotnego użycia powoduje że są bardzo praktyczne. Przechowuje się w nich drobne przedmioty, a także żywność - używane w lokalach gastronomicznych, domach, biurach, magazynach, warsztatach i wszędzie tam, gdzie wymagany jest porządek i organizacja. 

Czym są woreczki strunowe z nadrukiem

Torebki strunowe to klasyczne woreczki foliowe wyposażone w system zamykania, który jest łatwy w użyciu. Przypomina on struny umieszczone w górnej części woreczka, które dopasowane są do siebie tak, że pod wpływem nacisku spinają się ze sobą - z jednej strony struna jest jedna, z drugiej dwie, które łączą się razem szczelnie i solidnie. Jest to wyjątkowo łatwe i skuteczne zamknięcie, a sposób produkcji niedrogi. Do dnia dzisiejszego nie znalazło innego następcy na swoje miejsce, cieszy się ogromną popularnością, jest trwałe, uniwersalne i może być używane wiele razy, dlatego też jest wykorzystywane jako podstawowe opakowanie foliowe. 

Niektóre modele woreczków posiadają klips, którym zdecydowanie łatwiej jest zapinać torebkę - przesuwa się go po torze utworzonym przez struny, te się łączą i nie wymaga to celowania strunami w odpowiednie miejsce, użytkuje się je podobnie jak zamykane na suwak. 

Zastosowanie woreczków strunowych z nadrukiem

Wyjątkowa uniwersalność woreczków strunowych jest atutem, jeżeli pod uwagę bierzemy reklamę na ich zewnętrznych stronach. Nadruk z logo firmy nadaje woreczkom profesjonalny i niepowtarzalny wygląd. Torebki strunowe są świetnym opakowaniem dla większości produktów - wykorzystywane przez wielkich producentów, a także w gospodarstwie domowym. Spotykane są do: 

   - Segregacji rozmaitych przedmiotów

   - Zabezpieczania przed niekorzystnymi warunkami

   - Pakowania lekarstw i żywności

   - Pakowania drobnych elementów na przykład pasmanteryjnych

   - Przechowywania monet i biżuterii 

Spotyka się je również z białą plakietką, która służy do opisywania zawartości woreczka. Sprawdza się to idealnie na przykład do mrożonek, gdy ciężko rozszyfrować jest zawartość woreczka. Opis niezastąpiony będzie również w przypadku, gdy w jednym miejscu jest wiele elementów o podobnym wyglądzie, ale różnych działaniu.

Woreczki strunowe z nadrukiem sprawdzają się podczas wyjazdów, do zapakowania pieniędzy czy dokumentów, chroniąc je przed zalaniem. Dzięki logo nadrukowanemu na torebkach właśnie w taki sposób informacja o firmie może dotrzeć nawet na drugi koniec świata. 

Czytaj także: Woreczki strunowe i ich nietypowe zastosowania

Cechy torebek strunowych

Wykonane z bezbarwnego polietylenu, zawartość woreczka strunowego jest widoczna od razu. Wytrzymałe, mogą być wykorzystane wielokrotnie, a przystępne zapięcie pozwala na kilkukrotne otworzenie i zamknięcie. Chronią przedmioty przed zakurzeniem, wilgocią czy zalaniem - są wodoszczelne, a przy tym dość trwałe i odporne na przetarcia.

Przy swoich wielu zaletach, woreczki strunowe charakteryzują się stosunkowo niską ceną, pozostają niezastąpionymi w zakresie segregacji elementów i utrzymania produktu w ładzie. 

Drukowanie na woreczkach strunowych

Nadruk na woreczku z logo firmy jest długoterminową inwestycją w kampanię marketingową. Opakowanie to jest wygodne, trwałe i niezawodne. Produkty są chronione przed brudem, wilgocią i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zdecydowanie świadczy to o profesjonalnym, poważnym podejściu firmy do konsumentów. Woreczki strunowe wykorzystujemy najczęściej więcej niż raz, a nadrukowane logo na długi czas zapada w pamięć klienta. Używanie ich w innych okolicznościach zwróci uwagę również większej ilości osób, które zetkną się z torebką z nadrukiem. 

Co drukować na torebkach strunowych? 

Nadruk na woreczkach nie powinien być zbyt duży lub posiadający wiele szczegółów. Najważniejsze będzie logo firmy, ewentualny epigraf który podkreśli charakter producenta. W przypadku przedmiotów takich jak leki, czy farmaceutyki, wskazane są ostrzeżenia i przestrogi. Takie informacje sprawdzą się również na elektronice, delikatnych elementach. 

Czytaj także: Opakowania foliowe i ich charakterystyka

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz
Zgoda na pliki cookie