Jak oryginalnie zapakować prezent na urodziny?
Posted by      11/05/2021 10:51:27    Komentarze 0
 Jak oryginalnie zapakować prezent na urodziny?

Pakowanie prezentów dla wielu z nas to prawdziwa frajda. Zwłaszcza osoby utalentowane plastycznie, którym praca z tkaninami, wstążkami i akcesoriami florystycznymi sprawia przyjemność potrafią świetnie bawić się przyozdabiając upominki dla najbliższych, a nawet odnaleźć w tej czynności odprężenie i artystycznie się spełnić.

Jeśli szukasz inspiracji jak oryginalnie zapakować prezent urodzinowy koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Znajdziesz w nim kilka wskazówek jakie akcesoria zdobnicze wykorzystać, aby obdarowana przez Ciebie osoba była w pełni usatysfakcjonowana z otrzymanego prezentu. Przeczytaj, a dowiesz się jak pomysłowo zapakować prezent na urodziny, a przy tym nie wydać na opakowanie majątku. Przyjemnej lektury!

Jak zapakować prezent na urodziny? - skorzystaj z darów Matki Natury!

Pierwszą z naszych propozycji na to jak oryginalnie zapakować prezent urodzinowy jest wykorzystanie akcesoriów zdobniczych naturalnego pochodzenia. Kwiaty cięte i suszone, gałązki iglaste, jarzębina, szyszki, liście i piórka przymocowane do paczuszki z prezentem bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej przez Ciebie osoby. Wystarczy, że zawiniesz kartonik z prezentem w papier o neutralnym kolorze, np. w brązowy papier kraftow, a następnie za pomocą kleju na gorąco starannie przymocujesz do niego wybrane akcesoria. Jeśli jednak nie masz kleju nic nie szkodzi! Za pomocą wstążki lub sznurka jutowego równie skutecznie poradzisz sobie z tym zadaniem!

Poza eleganckim, minimalistycznym wyglądem do zalet pakowania prezentów z użyciem akcesoriów naturalnego pochodzenia można zaliczyć ich niską cenę oraz proekologiczny charakter. Naszym zdaniem to najlepsza metoda na to jak oryginalnie zapakować prezent na urodziny!

Jak pomysłowo zapakować prezent na urodziny? - zaprojektuj niepowtarzalny gift box!

Kolejnym, ostatnimi czasy popularnym sposobem na to jak zapakować prezent na urodziny jest stworzenie tzw. giftboxa. To nic innego jak kartonik, w którym znajduje się wypełniacz, a na nim elegancko ułożone elementy prezentu. Opakowanie tego typu znakomicie wpisuje się w bieżące trendy łącząc minimalizm z ekologią, dzięki czemu nie mamy wątpliwości, że obdarowywana przez Ciebie osoba będzie w pełni zadowolona z otrzymanego upominku. Dużym atutem gift boxów jest również fakt, że są one sposobem na estetyczne zapakowanie bezkształtnych prezentów, które często stwarzają problemy.

Jak oryginalnie zapakować prezent urodzinowy? - wybierz kapowanie w stylu eko!

Kolejną z naszych propozycji jak pomysłowo zapakować prezent na urodziny jest bycie eko, a konkretnie korzystanie z przedmiotów ekologicznego pochodzenia i akcesoriów, które potencjalnie już do niczego się nie nadają. Przykładowo dobrym pomysłem jest wykorzystanie rękawa od starej koszuli lub swetra do zapakowania butelki z alkoholem. Wystarczy odciąć rękaw od ubrania, wszyć go z jednej strony (tej bez mankietu), wsunąć do środka butelkę i następnie zawiązać na jej szyjce kokardę.

Dobrym pomysłem na to jak zapakować prezent na urodziny w stylu eko jest również wykorzystanie woreczków jutowych lub papieru makulaturowego.

Baloniki z helem, czyli jak ciekawie zapakować prezent na 18

Szukasz inspiracji na to jak pomysłowo zapakować prezent na urodziny, ponieważ chcesz, aby zapadł on w pamięci obdarowywanej przez Ciebie osoby na długo? Jeśli tak zrób jej niespodziankę wykorzystując balony z helem! Wystarczy tradycyjnie zapakowany upominek umieścić na dnie bardzo dużego kartonu, a wolną przestrzeń wypełnić balonami z helem. Następnie ów karton zapakować w papier prezentowy i przewiązać wstążką.

Prezenty zapakowane w ten sposób sprawdzają się doskonale niezależnie od okazji. Wykorzystanie balonów z helem bez wątpienia zachwyci każdego solenizanta i jubilata, jak również nowożeńców w dniu ich ślubu, mamę w Dniu Matki i ukochaną osobę w Walentynki.

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się aby dodać komentarz