Centrum Pakowania to przede wszystkim zgrany zespół doświadczonych pracowników, którzy wkładają wiele wysiłku w to co robią. Ich zaangażowanie to główny klucz naszego wspólnego sukcesu. Wierzymy, że ciężka praca i dobre relacje z ludźmi przyczyniają się do realizowania wyznaczonych celów.

Nasa firma istnieje od roku 2012. , która powstała w Plewiska (pod Poznaniem) z myślą o Klientach, którzy w szybki sposób chcieli zakupić gotowe opakowania kartonowe. Z biegiem czasu nasze przedsiębiorstwo z miesiąca na miesiąc poszerzało swój asortyment o produkty takie jak folie tj. folie stretch, folie bąbelkowe jak również tekturę falistą czy wypełniacze do paczek. Zrozumieliśmy, że przy szerokiej gamie produktów, wysokiej jakości i dobrych cenach będziemy wstanie sprostać oczekiwaniom naszych Kontrahentów, no i... udało się!

Obecnie cały kompleks magazynowy firmy zajmuje ponad 1000m2 powierzchni i sukcesywnie się powiększa. Dzięki stałym zapasom magazynowym nasza firma oferuje opakowania dostępne "od ręki" w wielu wariantach. Doskonale wiemy jak ważna jest dostępność produktów, dlatego zaufało nam już tak wielu...