Wełna drzewna wypełniacz 30 litrów

04003001

Brak recenzji

Dostawa 24-48h

Jakosc gwarantowana

Rabaty ilosciowe

Towar w naszym magazynie

Kupuj wiecej za mniej

• Wełna drzewna wypełniacz 30 litrów_27040
  • _28271
  • Wełna drzewna wypełniacz 30 litrów_27041
  • Wełna drzewna wypełniacz 30 litrów_27042
Ilość [szt] Dostępność Cena jednostkowa (netto) Cena jednostkowa (brutto) Cena całkowita [brutto] Do koszyka
1 Dostępny 16,18zł 19,90zł 19,90zł
Do koszyka
6 Dostępny 15,37zł 18,91zł 113,46zł
Do koszyka
20 Dostępny 15,05zł 18,51zł 370,20zł
Do koszyka
40 Dostępny 14,56zł 17,91zł 716,40zł
Do koszyka
50 Dostępny 13,76zł 16,92zł 846,00zł
Do koszyka
60 Dostępny 12,94zł 15,92zł 955,20zł
Do koszyka
Ilość [szt]
Ilość
Dostępny

Razem Opinii Razem Opinie:

5
5,00/5 - 5 opinie

Zobacz Opinie
0 1 2 3 4 5
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

Dodaj Opinie View Reviews Zobacz Opinie

Funkcjonalny wypełniacz do kartonów chroniący delikatne przedmioty przed zniszczeniem w trakcie przewożenia. Wełna drzewna to także niezastąpione akcesorium podczas pakowania prezentów, np. butelek z winem. Produkt jest niezwykle elegancki, nowoczesny i stylowy. Ponadto, wolina dekoracyjna w 100% wykonana została z drewna świerkowego, dzięki czemu jest w pełni biodegradowalna i ekologiczna. Wolina drzewna to bezkonkurencyjny produkt gwarantujący zadowolenie każdej obdarowywanej osoby.

Wełna drzewna wykoanana z drewna świerkowego.

Ilość: 30 litrów (wystarcza na wypełnianie ok 50 pudełek z winem)

Kolor: naturalny świerk

Wymiary: szerokość: 3,5 mm grubość: 0,01 mm długość: 20-50 cm

Wypełaniacz z pewnością nada opakowaniu oryginalny wygląd.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Funkcjonalny wypełniacz do kartonów chroniący delikatne przedmioty przed zniszczeniem w trakcie przewożenia. Wełna drzewna to także niezastąpione akcesorium podczas pakowania prezentów, np. butelek z winem. Produkt jest niezwykle elegancki, nowoczesny i stylowy. Ponadto, wolina dekoracyjna w 100% wykonana została z drewna świerkowego, dzięki czemu jest w pełni biodegradowalna i ekologiczna. Wolina drzewna to bezkonkurencyjny produkt gwarantujący zadowolenie każdej obdarowywanej osoby.

Napisz swoją opinię

Opinie 5,00 0 1 2 3 4 5 opinii

0 1 2 3 4
(5/5

Polecam

Moje przedsiębiorstwo zajmuje się wdrażaniem rozwiązań ekologicznych w innych przedsiębiorstwach. Często prezentujemy tą wełnę drzewną klientom, którzy nie wierzą że może być lepsze rozwiązanie od folii bąbelkowej. Wełna jest wyśmienita, doskonale chroni towary oraz jest w pełni biodegradowalna. Polecam

0 1 2 3 4
(5/5

Polecam!!!

Świetny ekologiczny wypełniacz, który wygląda znakomicie. Używam go do wypełniania opakowań, w których wysyłam szklane butelki. Jak dotąd, żadna butelka się nie zbiła. Doskonale absorbuje uderzenia, oraz chroni towar przed zniszczeniem. Serdecznie polecam

0 1 2 3 4
(5/5

Polecam

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do obsługi klienta. Transakcja przebiegła pomyślnie. Jestem bardzo zadowolony z produktu. Stanowi ładne wypełnienie paczek i podkreśla wyjątkowy charakter ich zawartości. To dobry wybór dla każdego komu zależy na dobrej opinii klientów. Polecam

0 1 2 3 4
(5/5

Polecam!!

Nareszcie produkt, który mogę polecić z czystym sumieniem! Wełna drewna to wypełniacz, którego szukałam od dawna. Wygląda efektownie, jest ekologiczny, korzystny cenowo i świetnie amortyzuje towar w transporcie. Dla mnie to produkt numer jeden na rynku. Zdecydowanie wart kupienia!

0 1 2 3 4
(5/5

Gorąco polecam :)

Fajny, dobrze wyglądający produkt o ekologicznym charakterze, który na dodatek doskonale spełnia swoją funkcję. Same plusy, jestem zachwycona! Już teraz mogę powiedzieć, że bez wątpienia sięgnę po wełnę drzewną jeszcze nie raz i nie dwa :)) Uczciwie polecam!

1