Karton fasonowy do butelek 380x100x100 5w

00208005

Brak recenzji

Dostawa 24-48h

Jakosc gwarantowana

Rabaty ilosciowe

Towar w naszym magazynie

Kupuj wiecej za mniej

    Karton fasonowy do butelek 380x100x100 5w
    • Karton fasonowy do butelek 380x100x100 5w_27850
    • _27851
    • _27852
    • _27853
    Ilość [szt]DostępnośćCena jednostkowa (netto)Cena jednostkowa (brutto)Cena całkowita [brutto]Do koszyka
    1 Niedostępny 6,70zł8,24zł 8,24zł
    Do koszyka
    10 Niedostępny 4,69zł5,77zł 57,70zł
    Do koszyka
    100 Niedostępny 4,49zł5,52zł 552,00zł
    Do koszyka
    300 Niedostępny 4,36zł5,36zł 1608,00zł
    Do koszyka
    500 Niedostępny 4,22zł5,19zł 2595,00zł
    Do koszyka
    1000 Niedostępny 3,89zł4,78zł 4780,00zł
    Do koszyka
    Ilość [szt]
    Ilość
    Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


    Razem Opinii Razem Opinie:

    5
    5,00/5 - 6 opinie

    Zobacz Opinie
    0 1 2 3 46
    0 1 2 3 00
    0 1 2 0 10
    0 1 0 1 20
    0 0 1 2 30

     Dodaj Opinie View Reviews Zobacz Opinie

    Karton fasonowy do butelek o wymiarach 380x100x100 mm

    Profesjonalny karton do wysyłki szklanych butelek za pośrednictwem firm kurierskich, przedsiębiorstw przewozowych lub poczty. Wytrzymała, pięciowarstwowa tektura, z której zbudowany jest karton na butelki odpowiednio chroni zawartość przed uszkodzeniem w trakcie przewozu. Dodatkowo kartonik wyposażony w pięcio-warstwową wkładkę która dodatkowo chroni butelkę. Nadruk informujący o delikatnej zawartości opakowania dodatkowo daje znać przewoźnikowi o charakterze przesyłki, dzięki czemu jest ona traktowana w należyty sposób. Standardowy rozmiar pudełka kartonowego jest odpowiedni dla niemal każdego typu butelki.

    BARDZO MOCNY KARTON do wysyłki butelki szklanej, m.in wina, whisky, wódki.

    Wymiar wewnętrzny:  380x100x100 mm

    Dodatkowe informacje:

    Karton jak i wkładka wykonane są z 5-cio warstowej tektury.

    Jego unikalna konstrukcja pozwala na profesjonalne i bezpieczne zapakowanie butelki.

    Wymiar standardowy, który umożliwia umieszczenie prawie każdego trunku.
     
    Dodatkowo do kartonu dołączna jest specjalna wkładka, która zabezpieczy zawartość jeszcze bardziej.

    Komentarze

    Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    Napisz swoją opinię

    Karton fasonowy do butelek 380x100x100 5w

    Karton fasonowy do butelek o wymiarach 380x100x100 mm

    Profesjonalny karton do wysyłki szklanych butelek za pośrednictwem firm kurierskich, przedsiębiorstw przewozowych lub poczty. Wytrzymała, pięciowarstwowa tektura, z której zbudowany jest karton na butelki odpowiednio chroni zawartość przed uszkodzeniem w trakcie przewozu. Dodatkowo kartonik wyposażony w pięcio-warstwową wkładkę która dodatkowo chroni butelkę. Nadruk informujący o delikatnej zawartości opakowania dodatkowo daje znać przewoźnikowi o charakterze przesyłki, dzięki czemu jest ona traktowana w należyty sposób. Standardowy rozmiar pudełka kartonowego jest odpowiedni dla niemal każdego typu butelki.

    Napisz swoją opinię

    Opinie 5,00 0 1 2 3 4 6 opinii

    0 1 2 3 4
    (5/5

    Polecam

    Poszukiwałem kartonu w którym mógłbym wysłać butelkę. Nie wiedziałem że istnieją dedykowane w tym celu kartony. Obsługa sklepu poleciła mi ten model, więc go kupiłem. Paczka dotarła do wujka w całości, bez uszkodzeń, co oznacza, że karton dał radę. Polecam!

    0 1 2 3 4
    (5/5

    Polecam

    Bardzo dobry karton do wysyłki butelek. Jest wzmacniany w wielu miejscach, dzięki czemu butelki dojeżdżają w całości do klientów. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu, dziękuję także obsłudze sklepu za wprawne przetwarzanie zamówień. Zawsze są na czas. Polecam

    0 1 2 3 4
    (5/5

    Polecam

    Sprzedaję alkohol w butelkach z personalizowanymi etykietami, dlatego gdy wysyłam butelkę do klientów, muszę mieć pewność, że butelka dotrze do nich w całości. Ten karton daje mi tą pewność. Polecam serdecznie

    0 1 2 3 4
    (5/5

    Polecam

    Fajny karton. Bardzo mocny i ładnie wykonany. Nie mam uwag. Cena też jest w porządku - dużo niższa niż w innych sklepach. Kupiłem kilka pudełek, żeby je wypróbować i widzę, że są naprawdę porządne. Następnym razem zamówię więcej. Polecam! Warto kupić :)

    0 1 2 3 4
    (5/5

    Polecam

    Naprawdę fajny sklep! Szeroki wybór produktów, wysoka jakość, łatwy kontakt z obsługą i rzetelna pomoc z ich strony. Same plusy :)) Zamawiam tu produkty już od dawna i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Przesyłki docierają zawsze w terminie, a artykuły są zgodne z opisem. Polecam!

    1 2